Plakat klasy 3 b HOT.

Na korytarzach szkolnych pojawiły się plakaty promujące zdrowy styl życia. Zawisły one za sprawa klasy 3 b HOT, która w ostatnim czasie zgłębiała tajniki zdrowego stylu życia na lekcjach wychowawczych.

Dziewczyny dowiedziały się czym różnią się napoje izotoniczne od energetycznych i których należy unikać, co tak naprawdę jemy żywiąc się w restauracjach typu fast food i  jakie nasze nawyki, nie tylko żywieniowe, źle wpływają na nasz organizm.

Ponadto, zapoznały się tez z najpopularniejszymi „dietami cud” i poznały ich wpływ na zdrowie, sprawdziły czy wszystkie reklamowane super produkty są naprawdę tak zdrowe jak się nam je przedstawia oraz jakie przekąski są najlepsze i jakie ćwiczenia mogą nam pomoc w utrzymaniu dobrej kondycji.

Podczas lekcji można się było dowiedzieć, że idąc na miasto można zjeść smacznie i zdrowo i nie trzeba rezygnować z deserów.

Miejmy nadzieje, że efektem ich pracy będą nie tylko plakaty, ale że uda nam się zobaczyć dziewczyny podczas praktycznego wykorzystania nabytej wiedzy.