23 czerwca br. dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie naszej szkoły spotkali się po raz ostatni, aby uroczyście pożegnać rok szkolny 2016/17.

Wszystko zaczęło się od mszy świętej w kościele pw. Matki Bożej Anielskiej na Kowańcu, podczas której pożegnaliśmy odchodzącego z parafii oraz tym samym opuszczającego naszą szkołę księdza Wojciecha Lasaka dziękując mu za wspólnie spędzone lata.

Po mszy świętej odbyło się uroczyste spotkanie na sali gimnastycznej, podczas którego pani dyrektor Marta Sokołowska w obecności całej społeczności szkolnej wręczyła nagrody książkowe dla uczniów z najwyższą średnią w szkole. Wśród nagrodzonych osób znalazły się Klaudia Rudolphi oraz Justyna Komperda, które mogą pochwalić się najwyższą średnią w szkole – 5,19!

Pamiątkowymi dyplomami uhonorowano również zwycięzców szkolnego Dnia Sportu i Promocji Zdrowia w kategorii drużynowej, jak i indywidualnej.

Pani dyrektor poinformowała również uczniów o rozpoczynających się w naszej szkole programach, w ramach których można będzie wziąć udział w darmowych kursach oraz odbyć płatny staż w przedsiębiorstwie.

Na zakończenie pożegnano odchodzące na emeryturę panią kierownik szkolenia praktycznego Elżbietę Kozłowską oraz panią Jadwigę Wojdyłę dziękując im za poświęcenie i trud jaki włożyły w nauczanie oraz wychowywanie kolejnych pokoleń uczniów naszej szkoły.

Po odebraniu w klasach świadectw od wychowawców wszyscy udali się na zasłużone wakacje.