Justyna Komperda, Alicja Maniowszczak i Maria Poręba.

Drugi, wojewódzki etap Olimpiady ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” odbył się 14 marca 2017 roku w budynku Muzeum Armii Krajowej w Krakowie.

Nasze dziewczyny w  składzie: Justyna Komperda z kl. III a TE, Alicja Maniowszczak oraz Maria Poręba z klasy II TE rywalizowały z 19 zespołami z województwa małopolskiego.

Dziewczyny wykazały się refleksem oraz obszerną wiedzą z zakresu takich treści jak: „Świadomy zawsze ubezpieczony”,  „Płacisz i masz, czyli co Ci się należy, gdy płacisz składki”, „Emerytura – twoja przyszłość w Twoich rękach”, „e-ZUS, czyli firma pod ręką”.  Mimo szerokiej wiedzy naszym uczennicom tym razem, nie udało się zakwalifikować do finałowego etapu olimpiady.  Niemniej jednak gratulujemy udziału w etapie wojewódzkim!