Wolontariusze ZSE po odebraniu nagrody za III miejsce w projekcie „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”.

29 maja w Krakowie w teatrze Juliusza Słowackiego odbyła się uroczysta gala podsumowująca jubileuszowy projekt Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia.

Zostaliśmy zaproszeni i wraz z delegacją wolontariuszy w pięknych góralskich strojach wysłuchaliśmy przemówień ks. kard. Stanisława Dziwisza, kuratora oświaty i gości. Następnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

Nasz projekt zajął III miejsce i otrzymaliśmy piękny aparat fotograficzny. Mogliśmy obejrzeć kilka prezentacji i wysłuchać koncertu rapującego księdza.

Spotkanie było uroczyste i podniosłe i zadowoleni wróciliśmy późnym popołudniem do domu. Wszystkim wolontariuszom serdecznie dziękujemy za pracę,  zaangażowanie i wszelkie dobro. Szczególne podziękowanie kierujemy do uczniów III a hot.