Klasa 2 HOT na targach Horeca w Krakowie.

Klasa 2 HOT na targach Horeca w Krakowie.

18 listopada klasa II HOT była na wycieczce w Krakowie.

Jak co roku odwiedziliśmy targi hotelarsko – gastronomiczne HORECA. Uczniowie mogli obejrzeć ofertę ponad 300 stanowisk wystawców z Polski i nie tylko, oraz zapoznać się z najnowszymi trendami panującymi w branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Odwiedziliśmy również hotele najwyższej kategorii, zarówno sieciowe jak i te prywatne. Eleganckie: Hilton Double Tree oraz   Hilton Hampton, posiadający najwięcej miejsc noclegowych w Krakowie – Novotel City West oraz stosujący najnowsze rozwiązania techniczne – Galaxy.

Młodzież poznała wyposażenie oraz ofertę usług poszczególnych hoteli. Wizyta na targach branżowych czy odwiedzanie różnych obiektów hotelarskich, stwarza młodzieży możliwość spotkania się z  ludźmi z branży tj. przedsiębiorcami czy  hotelarzami.

Targi Hotelarsko - Gastronomiczne HORECA