W sobotę zakończyła się XIV Ogólnopolska Zbiórka Żywności „Tak. Pomagam!”. W tej akcji nie mogło zabraknąć naszych wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu „Caritas”, którzy w dniach 08 – 09.03.2018 r. zbierali żywność dla potrzebujących w sześciu nowotarskich sklepach.

Zebrane produkty zostaną spakowane i przekazane ludziom potrzebującym, którzy z różnych powodów znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej. Udział w takich wydarzeniu jest drobnym gestem w ich kierunku, by poczuli, że nie są sami i aby każdy z nich mógł cieszyć się wielkanocnym śniadaniem.

Serdecznie  dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy zechcieli się podzielić żywnością, naszym  wolontariuszom, na których zawsze możemy liczyć oraz właścicielom i pracownikom nowotarskich  sklepów za życzliwe przyjęcie i  umożliwienie przeprowadzenia akcji:

Supermarket Rajski ul. Mickiewicza 11,
Supermarket Rajski ul. Kopernika 8 a,
Supermarket Rajski ul. Legionów Józefa Piłsudskiego 14  (Bałęzowe),
PSS Społem Gamma ul. Kowaniec 35 a,
Delikatesy „Jedynka” Rynek13,
Delikatesy Steskal ul. Kowaniec 153.

Opiekunki SKW „Caritas” – Katarzyna Kubasiak i Monika Morawska