„Tak pomagam!”

W dniach 8-9.12.1017 r. po raz 13 odbyła się przedświąteczna Ogólnopolska Zbiórka Żywności, organizowana przez „Caritas”. W akcji wzięło udział ok. 20 000 wolontariuszy w całej Polsce, dlatego i nas nie mogło w niej zabraknąć. Wolontariusze ze SKW „Caritas” działającego w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu, w sześciu nowotarskich sklepach uśmiechem i dobrym słowem zachęcali kupujących do podzielenia się żywnością z tymi, którym jej brakuje. Zebrane produkty zostaną policzone,  spakowane i przekazane najbardziej potrzebującym. Za chwile święta i Nowy Rok, ale my nie robimy noworocznych postanowień w stylu: „od Nowego Roku będę pomagać innym”. My pomagamy już! Tu i teraz, bo z pomocą nie ma na co czekać!

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za ogromne zaangażowanie, współpracującym sklepom i szczodrym darczyńcom.