Tenisistki stołowe ZSE na drugim stopniu podium.

Tenisistki stołowe z ZSE zdobyły Puchar Starosty Nowotarskiego.  Rozgrywki, w których startowało 6 drużyn damskich i 7 męskich, odbyły się 30 listopada 2016 r.

Nasze dziewczęta pierwszy mecz wygrały 3:0 z drużyną z Rabki-Zdrój, kolejny z ZSO nr II w Nowym Targu 3:1. Następnie uległy w walce o pierwsze miejsce zwyciężczyniom turnieju z ZSTiP w Nowym Targu 2:4.

W ostatnim meczu podjęły rywalizacje z ZSO nr I w Nowym Targu wygrywając 3:0 i tym samym wywalczyły II miejsce w zawodach Licealiady Powiatu Nowotarskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym. Dwa pierwsze miejsca dają awans do kolejnego etapu zawodów, które odbędą się już w poniedziałek 5 grudnia.

Trzymamy dalej kciuki za nasze sreberka!

Drużyna męska rywalizowała z wielkim zaangażowaniem. W kolejno rozgrywanych setach naszym uczniom niewiele zabrakło do zwycięstwa. Zespół bardzo dobrze prezentował się także  w meczach deblowych. Tenisiści stołowi z Ekonomika zajęli V miejsce, wynosząc z turnieju doświadczenie, które mamy nadzieję będzie procentowało w przyszłości, gdyż skład drużyny został zebrany z I i II klas. 

Składy drużyn:

Karolina Siodłak III a TE, Klaudia Bukowska III a HOT, Wioletta Bielańska III a TE,

Kacper Kulpa I b TE, Szymon Bargiel II HOT, Kacper Łapczyński II HOT.

Opiekunem obydwu drużyn jest pani Kinga Kasprzak.

Licealiada Powiatu Nowotarskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym