Zdobywczynie drugiego miejsca w turnieju z okazji Dnia Niepodległości.

Zdobywczynie drugiego miejsca w turnieju z okazji Dnia Niepodległości.

Zbliża się termin zawodów miejskich w piłce siatkowej dziewcząt. Jak co roku odbędą się one w naszej szkole! Planowany termin to 12 grudnia 2016 r.

W ostatnim czasie reprezentantki ,,Ekonomika” realizują ambitne zadania przygotowujące do współzawodnictwa sportowego.

W dniu 2 listopada uczestniczyły w sparingu z Absolwentkami Gimnazjum w Załucznem. Spotkanie to miało na celu przygotowanie taktyczne drużyny oraz próbę oswojenia się ze stresem związanym z walką sportową.

Kolejnym etapem było uczestnictwo w turnieju z okazji Dnia Niepodległości. Organizowany on jest cyklicznie w liceum im. Seweryna Goszczyńskiego. Nasze dziewczęta wygrały dwa pierwsze mecze 2:0 z drużynami o nazwie Absolwentki Nieco Młodsze oraz Licealistki z I LO. Dzięki dwóm wygranym awansowały do finału. W decydującej rozgrywce uległy jednak bardziej doświadczonym Paniom z drużyny Absolwentki I LO.

Siatkarki posiadają ambicje sportowe i wolę walki, dlatego mamy nadzieje, że ich forma będzie rosła!

GRATULUJEMY SREBRA !!!

Skład drużyny: Paulina Kubicz, Magdalena Markowicz, Martyna Pitoń, Joanna Jaworska, Patrycja Szaflarska, Magdalena Maciasz, Dominika Spiszak, Maria Tomas.

Opiekun: Kinga Kasprzak

Przypominamy, że zajęcia dodatkowe z piłki siatkowej odbywają się w poniedziałki o godzinie 15.00. Serdecznie zapraszamy!