W dniach 18 – 22 września 2017 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu odbywał się projekt pod nazwą „Małe Miasto Nowy Targ”, którego partnerem strategicznym była Fundacja BGK im. J. K. Steczkowskiego, i w który zaangażowanych było kilkudziesięciu lokalnych przedsiębiorców.
Miło nam wspomnieć, że nasza szkoła również miała swój wkład w realizację projektu poprzez wsparcie naszych wolontariuszy.
Projekt miał na celu edukację ekonomiczną dzieci i naukę przez działanie, zatem ponad 120 dzieci przez cały tydzień miało darmową lekcję przedsiębiorczości.
Dzieci mogły zapoznać się z różnymi zawodami oraz zarobić Dutki Podhalańskie, które po odprowadzeniu podatku do urzędu skarbowego mogły zostać wpłacone na lokatę w banku lub… wydane.
Na zakończenie za zarobione lub zainwestowane dutki można było kupić prezenty w sklepie marzeń.
Więcej informacji na temat projektu można znaleźć tutaj.

Małe Miasto Nowy Targ 2017 – Relacja filmowa

Dzień Dobry :):):)Spieszymy z cudowną wiadomością… multimedialną 😉 White Studio przygotowało relację z pierwszej edycji projektu Małe Miasto w Nowym Targu. Dziękując wszystkim zaangażowany po raz kolejny – podziękowań dla Was nigdy dość – zapraszamy do oglądania i wypominanie niezwykłego tygodnia spędzonego razem z najcudowniejszą z możliwych młodzieży….Partner Strategiczny – Fundacja BGK im. J. K. SteczkowskiegoCastorama Nowy Targ, Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu, Akademia Tańca Nowy Targ, Wadowscy Autoryzowany Dealer Kia, Alarm System, Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu, Straż Graniczna w Nowym Targu, Medical Clinic Podhale, Schronisko Smaków Magda Gessler, Salon Kosmetyczny Justyna, Salming Polsk, Usługi Transportowe Adam Dunajczan, Restauracja Noclegi Ruczaj, Lolly Polly Lody Naturalne Nowy Targ, Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu, Tygodnik Podhalański, NTVK PODHALE, Moto Service Worwa sp.j., Nadleśnictwo Nowy Targ, Lasy Państwowe, Inex Muszyna – Skarb Życia, Fundacja im. Adama Worwy, Bank Zachodni WBK Oddział w Nowym Targu, MOK Nowy Targ, MMKS Podhale Nowy Targ unihokej, Państwowa Inspekcja Sanitarna Nowy Targ, BOSS Secyrity, White Studio, PARA Fashion, Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu, Aviva Oddział w Nowym Targu, Urząd Miasta w Nowym Targu, wakacje.pl, Stowarzyszenie Podhalańskie Amazonki

Opublikowany przez Małe Miasto Nowy Targ na 26 września 2017