Puchar za zajęcie III miejsca w Powiatowych Zawodach w Siatkówce Dziewcząt.

Żeńska drużyna siatkarska zdobywa III miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w Siatkówce Dziewcząt.

W dniu 9 marca 2017 w Zespole Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Siatkówce Dziewcząt.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn, które drogą losowania podzielono na dwie grupy. W grupie pierwszej znalazły się drużyny ZS z Jabłonki, ZSTiP i  ZSO nr 2 z Nowego Targu, a w grupie drugiej ZSE Nowy Targ, LO Krościenko i ZS z Rabki – Zdroju.

 Nasze zawodniczki po dwóch wygranych meczach wyszły z grupy, lecz w walce o 2 miejsce musiały uznać wyższość drużyny z ZSO nr 2. W swoim ostatnim meczu, drużyna ZSE  podrażniona tą porażką odprawiła z kwitkiem zawodniczki LO z Krościenka tym samym zajmując ostatecznie 3 miejsce w turnieju.

Mistrzem Powiatu zostały zawodniczki ZSO nr 2 w z Nowego Targu, a drugie miejsce zajęła drużyna ZS z Jabłonki.

Naszym zawodniczkom oraz opiekunowi drużyny panu Tadeuszowi Kalacie serdecznie gratulujemy!!

Drużyna ZSE: Bandyk Karolina, Czaja Aleksandra, Jaworska Joanna, Kubicz Paulina, Maciasz Magdalena, Markowicz Magdalena, Możdżeń Weronika, Pitoń Martyna, Spiszak Dominika, Szaflarska Patrycja, Tomas Maria, Wilczek Karolina, Zaniewska Karolina. Opiekun: pan Tadeusz Kalata