Klasa I a HOT

Klasa I a HOT,  wraz z wychowawcą p. Magdaleną Świerczek, podjęła się realizacji projektu „Pomoc dla Schroniska dla zwierząt w Nowym Targu”.

Uczniowie starają się rozpropagować adopcję zwierząt ze schroniska. Polecają i namawiają do przygarnięcia psa z placówki poprzez informację ustną, plakaty, ulotki, prezentację multimedialną,  zdjęcia, a przede wszystkim udostępniając zdjęcia i informacje na Facebooku.

W najbliższym czasie klasa I a HOT uda się z wizytą do placówki w celu spotkania się z właścicielami i pracownikami schroniska. Wizyta pozwoli bliżej poznać zasady działania schroniska, poznać przeszłość psów, a przede wszystkim zobaczyć je na żywo.

Wszystkich zachęcamy do lektury gazetki, przygotowanej przez uczniów (obok gabinetu pani pedagog), do obejrzenia prezentacji multimedialnej dostępnej na stronie internetowej szkoły, a przede wszystkim do oglądania i „polubienia” materiału udostępnianego przez właścicieli na FB schroniska w Nowym Targu.

Serdecznie zachęcamy i prosimy o wsparcie!