Półfinał Wojewódzki Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym.

Półfinał Wojewódzki Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym.

W dniu 13.12.2016 r. odbył się Półfinał Wojewódzki – Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym. Nasze reprezentantki zajęły V miejsce. 

Poziom zawodów był bardzo wysoki. Turniej wygrały dziewczęta grające na co dzień w klubach sportowych. Zawodniczki z naszej szkoły wygrały z Zespołem Szkół Technicznych i Placówek Nowy Targ (zwycięzcą Licealiady Powiatu Nowotarskiego)  3:0.

Reprezentantki z ,,Ekonomika” uległy jednak tenisistkom z drużyn LO nr 1 Sucha oraz ZSP Myślenice. Wyżej wymienione zespoły uplasowały się odpowiednio na drugim i trzecim miejscu. Zwyciężyła drużyna z ZS Witos Suski, czwarte miejsce zajęły dziewczęta z ZSO Myślenice, a szóste tenisistki z Zespołu Szkół Technicznych i Placówek Nowy Targ. 

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasze dziewczyny powalczą o jeszcze wyższe lokaty. Doświadczenie już zebrały, pokazały się z bardzo dobrej strony, a ich forma cały czas rośnie. Gratulujemy!

tenis-stolowy-5

Drużynę ZSE reprezentowały: Klaudia Bukowska, Wioletta Bielańska, Karolina Siodłak

Opiekunem drużyna była pani Kinga Kasprzak.

Półfinał Wojewódzki Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym