Szkolne Koło Wolontariatu „Caritas"

Szkolne Koło Wolontariatu „Caritas”

Szkolne Koło Wolontariatu „Caritas” działające w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu zostało zgłoszone do plebiscytu „Aktywny 2016”, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Plebiscyt ma na celu m.in. promocję działań wolontaryjnych, zaprezentowanie społeczności lokalnej pozytywnego wizerunku wolontariuszy, akcji wolontaryjnych oraz podzielenie się swoimi refleksjami na ich temat.

W dniach 17-30 listopada 2016 r., można oddać głos:

  • codziennie- na facebookowej stronie MOK-u,
  • dwa razy – korzystając z kuponu zamieszczonego w Tygodniku Podhalańskim
  • jeden raz – na kuponie zamieszczonym w papierowym wydaniu Góral Info,
  • a także na kuponach znajdujących się w siedzibie MOK, gdzie wrzucamy głosy do urny.

Wyniki plebiscytu poznamy na Finale Nowotarskiego Dnia Wolontariusza, który odbędzie się 5 grudnia 2016 r.

Zwracamy się do tych wszystkich, którzy z chęcią i oddaniem wspomagają naszą pracę wolontaryjną, a także tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą, ale nam kibicują i motywują do dalszej działalności, aby wzięli udział w głosowaniu i oddali nam swój głos. Będzie to dla nas wyraz ogromnego wsparcia i zachętą do dalszej pracy.

opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu Caritas” – Katarzyna Kubasiak i Monika Morawska