Rok szkolny 2016/17

 

Cyklokarpaty 2016″ – wyścig w KomańczyMaciej Sołtys  – pierwsze miejsce w kategorii OPEN i HM1.

Drugi Ogólnopolski Przegląd Piosenki Aktorskiej w Tarnowie Natalia Sobolak

Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w Kolarstwie Górskim Kacper Janowski, Maciej Sołtys – wicemistrzostwo powiatu.

Mistrzostwa Województwa w Kolarstwie Górskim
– Kacper Janowski, Maciej Sołtys – zwycięstwo w kategorii powiatów.

Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej etap szkolny  Wioletta Waniczek, Dominika Kowalczyk
awans do etapu okręgowego.

Zawody biegowe PPWSZ – Patryk Myjak
– zwycięstwo w biegu na 5km

Licealiada dziewcząt w unihokeju Piekarczyk Emilia, Piekarczyk Julia, Jaróg Gabriela, Chowaniec Marta, Krzystyniak Zuzanna, Ulman Maria, Worwa Paulina, Bednarczyk Izabela, Janos Karolina – wicemistrzostwo powiatu.

Licealiada chłopców w unihokeju Korczak Jakub, Cyrwus Jakub, Pałys Jakub, Klimas Bartosz, Łapczyński Kacper, Łopata Daniel, Plewa Szymon, Polaczyk Jan, Racławski Adam – 3 miejsce.

Powołanie do Kadry Narodowej Mężczyzn U19 w unihokeju – Jakub Korczak

IV Olimpiada Wiedzy o Turystyce – etap szkolny – Natalia Masny, Patryk Czubernatawans do etapu okręgowego

Festiwal Piosenki Religijnej “Strefa Chwały”, pod patronatem Ks. Grzegorza Gruszeckiego – Magdalena Panek – 1 miejsce

Turniej z okazji Dnia Niepodległości w siatkówce Paulina Kubicz, Magdalena Markowicz, Martyna Pitoń, Joanna Jaworska, Patrycja Szaflarska, Magdalena Maciasz, Dominika Spiszak, Maria Tomas – 2 miejsce

Licealiada Powiatu Nowotarskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym – Karolina Siodłak, Klaudia Bukowska, Wioletta Bielańska – 2 miejsce i awans do kolejnego etapu

Szkolny Konkurs o Jubileuszu Miłosierdzia – Patryk Kubacka, Patryk Strug – pierwsze miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie – Weronika Owsianka, Kinga Jurzec, Barbara Kwiatkowska, Katarzyna Potaczek – awans do etapu okręgowego

Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy” – Justyna Komperda – awans do etapu centralnego

Miejskie zawody w piłce siatkowej dziewcząt Aleksandra Czaja, Karolina Wilczek, Karolina Bandyk, Maria Tomas, Dominika Spiszak, Magdalena Maciasz, Magdalena Markowicz, Paulina Kubicz, Joanna Jaworska, Patrycja Szaflarska, Weronika Możdźeń, Martyna Pitoń – 2 miejsce i awans do kolejnego etapu

Ogólnopolski Konkurs Turystyczno – Hotelarski „Mistrz Gościnności – Concierge 2016”Wioletta Waniczek – 2 miejsce

Powołanie do Kadry Narodowej Mężczyzn U19 w unihokeju na 12. Polish Cup 2017 – Jakub Korczak

Kwalifikacja do finału XLI Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka – Daniel Wojeński

XV Międzynarodowy Festiwalu Kalejdoskop Talentów Jesień 2016 – Magdalena Panek – laureatka I stopnia w kategorii wokal estradowy

Konkurs plastyczny„Szekspir w Romerze”  – Nikoletta Furczoń 1 miejsce, Karina Borowicz 3 miejsce

Konkurs recytatorskiSzekspir w Romerze” – Kinga Jurzec – awans do finału

Stypendium Prezesa Rady Ministrów – Natalia Masny

Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych Patryk Myjak, Daniel Wojeński, Mateusz Myśliwiec – awans do etapu finałowego

Eliminacje okręgowe IV Olimpiady Wiedzy o Turystyce – Patryk Czubernat – awans do etapu centralnego

Powiatowe eliminacje do 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Natalia Sobolak – 1 miejsce i awans do kolejnego etapu