Wicemistrzynie Powiatu Nowotarskiego.

Wicemistrzynie Powiatu Nowotarskiego z opiekunem panią Barbarą Kalatą.

Nasza reprezentacja, która była mistrzem powiatu nowotarskiego miała nie lada zadanie obronić tytuł mistrza i tak też dziewczęta rozpoczeły grę.

Pierwszy mecz dziewczeta zagrały z Metalką i tutaj wynik 7:1, drugi mecz z Rolnikiem i wynik 8:1. Niestety trzeci mecz z II Liceum okazał się bardzo ciężki, choć dziewczęta z Liceum nie reprezentowały wysokiego poziomu gry to ich bramkarz wykonał za nich całą grę.

Nasze dziewczęta pokazały świetną technikę i taktykę gry, każda akcja przemyślana i zakończona strzałem na bramkę niestety bramkarz robił swoje, aż w końcu udało się zdobyć dwie bramki w tym meczu, z tym, że jedna do bramki przeciwnika a po kilku minutach do swojej niestety samobój i przy wyniku 1:1 ogłoszono rzuty karne, które zakończyły sie 2:1 dla Liceum.

Zajełyśmy II miejsce mamy tytuł Wicemistrza Powiatu i czekamy na zaproszenie na Zawody Wojewódzkie a tam nie odpuścimy tak łatwo……

Gratulujemy dziewczętom sukcesu!

Drużyna ZSE: Piekarczyk Emilia, Piekarczyk Julia, Jaróg Gabriela, Chowaniec Marta, Krzystyniak Zuzanna, Ulman Maria, Worwa Paulina, Bednarczyk Izabela, Janos Karolina.

Opiekunem była pani Barbara Kalata