Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Nowym Targu - pani Jagoda Jurkowska.

Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Nowym Targu – pani Jagoda Jurkowska.

W dniu 24 listopada, w ramach „Narodowego Program Rozwoju Czytelnictwa”, kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Nowym Targu – pani Jagoda Jurkowska    przeprowadziła  w naszej szkole prelekcję dla rodziców pt. „Korzyści płynące z czytania”.

Licznie zgromadzeni rodzice uczniów mogli posłuchać w jaki sposób należy promować  i rozwijać czytelnictwo wśród swoich dzieci.

Prelekcję poprzedził występ uczennicy klasy 3 a HOT Natalii Sobolak, która przy akompaniamencie pana Pawła Widurskiego wykonała utwór tegorocznego zdobywcy Nagrody Nobla – Boba Dylana pt. „Przez ile dróg musi przejść każdy z nas”.

Prelekcja dla rodziców pt. „Korzyści płynące z czytania"