Natalia Sobolak.
fot. krakow.pwst.krakow.pl

28 kwietnia 2017 roku w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie odbył się etap wojewódzki 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, w którym naszą szkołę w kategorii poezji śpiewanej reprezentowała Natalia Sobolak, uczennica klasy III a Technikum hotelarskiego.

Uczennica zajęła ex aequo II miejsce, bez bezpośredniego awansu do finału, ale z rekomendacją do etapu ogólnopolskiego we Włocławku, co oznacza, że czekamy cierpliwie czy centralne jury, tak jak krakowskie zachwyci się wykonaniem „Rebeki” do słów Andrzeja Własta oraz „Więcej czułości” autorstwa Józefa Barana. O rozstrzygnięciu będziemy informować.

Opiekę nad uczennicą sprawuje Pani Magdalena Korzycka.

A dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli Natalii nagrania audio z jej występu w Krakowie.

„Rebeka” – wyk. Natalia Sobolak

„Więcej czułości” – wyk. Natalia Sobolak