Wioletta Waniczek - Ogólnopolski Konkurs Turystyczno – Hotelarski „Mistrz Gościnności - Concierge 2016”.

Wioletta Waniczek – Ogólnopolski Konkurs Turystyczno – Hotelarski „Mistrz Gościnności – Concierge 2016”.

Wioletta Waniczek zajęła 2 miejsce w Ogólnopolskim  Konkursie Turystyczno – Hotelarskim „Mistrz Gościnności – Concierge 2016”.

Długo wyczekiwany Ogólnopolski Konkurs Turystyczno – Hotelarski „Mistrz Gościnności – Concierge 2016” zgodnie z zapowiedzią odbył się 9 grudnia br. w Małopolskiej Szkole Gościnności w Myślenicach. W rywalizacji wzięli udział  najlepsi uczniowie różnych szkół o profilu turystyczno – hotelarskim, którzy zmierzyli się z testem wiedzy teoretycznej oraz z praktycznym zadaniem konkursowym przygotowanym specjalnie na tę okoliczność.

Zadanie skupiało się na umiejętnej obsłudze tzw. klientów kluczowych, których wymagania mogą stanowić potencjalny problem dla początkujących concierge’ów. Walka była wyrównana, ale jury obradującemu w składzie: Ewa Krawczyńska – concierge Hotelu Galaxy w Krakowie, Leszek Mazanek – przedstawiciel Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Marcin Ziobro – dyrektor generalny Hilton Garden Inn Kraków Airport, bez trudu udało się wyłonić zwycięzców.

Wioletta Waniczek, uczennica klasy III a technikum hotelarskiego z ZSE w Nowym  Targu,  wywalczyła wysokie II miejsce.
Organizatorzy przewidzieli  dla zwycięzców atrakcyjne nagrody, m.in. kolację dla dwóch osób w restauracji  Andromeda w Hotelu Galaxy w Krakowie, dwudniowy pobyt w hotelu Holiday INN Kraków Center, dwudniowy pobyt w hotelu Galaxy wraz z pakietem spa oraz liczne gadżety firmowe.. Jak podkreśla Komitet Organizacyjny, konkurs ma na celu sprawić, by jego tematyka była bodźcem do perfekcyjnego przygotowania uczniów w zakresie obsługi klienta w hotelu , który niejednokrotnie stawia pracowników przed niezwykle problematycznymi zadaniami.

Wioletcie Waniczek serdecznie gratulujemy zaszczytnego II miejsca, a innych zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie za rok.

konkurs Concierge

Wioletta Waniczek wraz z jury i panią Magdaleną Świerczek.