1 a HOT i 1 b HOT na wycieczce przedmiotowej.

25 maja uczniowie klas I b HOT i I b HOT byli na wycieczce przedmiotowej w Białce Tatrzańskiej i Zakopanem.

Celem wyjazdu było zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem obiektów, poznanie oferty usług podstawowych i dodatkowych.

W pierwszej kolejności uczniowie odwiedzili kompleks BANIA Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej, następnie hotel CROCUS w Zakopanem.

Obydwa obiekty to prywatne hotele 4*, więc uczniowie mogli po raz pierwszy próbować porównać obiekty hotelarskie tego samego rodzaju i tej samej kategorii. Personel hoteli wykazał się ogromną wiedzą i profesjonalizmem, prezentując ofertę usług swojego obiektu, opowiadając jednocześnie  o  pasji pracy w hotelarstwie.

Uczniowie mogli uzyskać informacje dotyczące np. struktury organizacyjnej, elastyczności cen w branży czy ogólnym funkcjonowaniu hoteli. Mogli obejrzeć poszczególne działy hotelowe, od recepcji przez pokoje, restauracje aż po dział rekreacji i Spa.

Wycieczka była kontynuacją cyklu „łączenia teorii z praktyką” w trakcie realizacji programu nauczania zawodu technik hotelarstwa.