W dniu 18.05.2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu odbyły się prezentacje rejonowe XI edycji projektu „Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”.

Spośród 50 szkolnych kół wolontaryjnych  biorących udział w projekcie, do finału etapu rejonowego zakwalifikowało się 10, w tym Szkolne Koło Wolontariatu “Caritas” przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu.

Reprezentujący naszą szkołę wolontariusze pod opieką Pani Katarzyny Kubasiak przedstawili w dużym, ale wymownym skrócie działania, które podejmowane były przez cały rok szkolny pod hasłem  “Być dobrym jak chleb”. Na scenie wyświetlono prezentację z  dotychczasowych akcji, w których uczestniczyli nasi wolontariusze, następnie przedstawiono scenki, które symbolizowały działalność szkolnego koła i hasła, które przyświecało działaniom w tym projekcie. Na koniec prezentacji wystąpiła Magdalena Panek, która przy akompaniamencie Pani Liliany Mamczur zaśpiewała utwór  „Imagine”.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w prezentację i z niecierpliwością oczekujemy jej oceny przez komisję projektu.