Gimnazjaliści na dniu otwartym w ZSE.

W dniu dzisiejszym budynek szkoły wypełnił się po brzegi gimnazjalistami, a wszystko to przez organizowany przez naszą szkołę  dzień otwarty.
Gimnazjaliści zaraz po przekroczeniu progu naszej szkoły meldowali się w naszym szkolnym biurze podróży, gdzie po kilku minutach papierkowej roboty wraz z przydzielonym im prywatnym opiekunem mogli udać się na zwiedzanie.


W każdym zakątku czekały na nich nie lada atrakcje. Oprócz prezentacji wszystkich zawodów w jakich kształcimy oraz ciekawostek serwowanych im przez przewodników gimnazjaliści mieli okazję zobaczyć jakich praktycznych umiejętności mogą nabyć ucząc się w ZSE.
Łabędzie i serwetki w jednostce mieszkalnej cieszyły się takim samym wzięciem co nasze hotelarki opowiadające o swoim zawodzie.
Przejażdżka „dziad-transem” do magazynu spedytorów, pracownia handlowa wraz z całą ekipą oraz urocze ekonomistki z sali nr 21 były rozrywane niczym bezalkoholowe drinki w naszym szkolnym “akwarium”.
Mamy szczerą nadzieję, że z większością naszych dzisiejszych gości spotkamy się 1 września na rozpoczęciu roku szkolnego, bo w ZSE naprawdę warto się uczyć!