Konkurs Piosenki Aktorskiej

Natalia Sobolak na 2. Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej w Tarnowie.

Nie wszyscy w wakacje odpoczywali.

Do tych osób zalicza się m. in. Natalia Sobolak, uczennica klasy III a Technikum Hotelarskiego, która wytrwale przygotowywała się do udziału w 2. Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, który odbył się 3 września 2016 roku w Tarnowie.

Przed profesjonalnym jury, któremu przewodniczyła aktorka Teatru Dramatycznego w Warszawie, Pani Magdalena Smalara, Natalia zaprezentowała 2 utwory: liryczne „Na brzozowej korze” (słowa: Agnieszka Osiecka, muzyka Maciej Małecki) oraz ekspresyjne „Proszę sądu” (słowa: Agnieszka Osiecka, muzyka: Jacek Mikuła).

Klimat tarnowskich piwnic pomagał stworzyć wykonawcom cudowną atmosferę, a zaangażowanie organizatorów, by wszystko przebiegało bez zakłóceń zasługuje na szczególną pochwałę. Dlatego choć było to pierwsze spotkanie Natalii z piosenką aktorską, to na pewno nie będzie ostatnim.