zdjecie-bieg

Patryk Myjak na najwyższym stopniu podium.

W poniedziałek 17. października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w biegu na dystansie 5 km. Zawody były zorganizowane przez PPWSZ w Nowym Targu oraz Nadleśnictwo Nowy Targ. Na starcie stanęło 80 uczestników w kategoriach: student, pracownik oraz uczeń szkoły ponadgimnazjalnej. Naszą szkołę reprezentowali Patryk Myjak, Kacper Janowski, Bartosz Klimas, Szymon Plewa oraz Grzegorz Kowalczyk. Biegacze z ZSE wypadli wyśmienicie nie tylko w swojej kategorii ale również w kategorii “open”. 

Patryk Myjak zwyciężył  bieg z wyśmienitym czasem 18min52s, pokonując pana Pawła Gąsiora na finiszowych metrach. 

“Bieg wraz z Patrykiem rozpoczęliśmy w zabójczym tempie 3,20 min/km i od samego startu wraz z uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego  prowadziliśmy bieg. Narciarz nie wytrzymał mocnego tempa Patryka i od 3 km profesor i uczeń biegli już razem” – relacjonuje Paweł Gąsior
Wyniki pozostałych zawodników:
Kacper Janowski m-ce 7 open, 6 kat.
Kowalczyk Grzegorz m-ce 18 open, 7 kat.
Szymon Plewa m-ce 20 open, 8 kat.
Bartosz Klimas m-ce 24 open, 10 kat.
GRATULUJEMY!