den-34

Klasa 2 HOT.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej,  w naszej szkole w dniu 13 października klasa 2 HOT pod opieką pani Agnieszki Pabin – Gromali i wsparciu pani Natalii Burian – Wór oraz pana Pawła Widurskiego przygotowała okolicznościową akademię.

Zgromadzeni nauczyciele, nauczyciele emeryci oraz uczniowie mogli obejrzeć jak wygląda poszukiwanie przez nauczyciela idealnego miejsca pracy.

Nauczyciel, rozpoczynając swoją pracę pedagogiczną w raju, w wyniku nieszczęśliwego zrządzenia losu trafia do piekła, skąd mimo odnoszenia sukcesów zawodowych, zostaje wyrzucony i  ostatecznie odnajduje się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu. 

Szkoła ta okazuje się być idealnym miejscem pracy nauczyciela, którego jedynym problemem jest… niemożność zmuszenia uczniów do odpoczynku od nauki i samokształcenia się.

Niestety ten idealny obraz pracy nauczyciela został przerwany przez wystąpienie dwojga uczniów, którzy z przymrużeniem oka, dzięki amatorskim nagraniom zaprezentowali jak naprawdę według nich wygląda dzień z życia nauczyciela.

Po humorystycznej części artystycznej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podziękowali swoim pedagogom za ich pracę, starania i pomoc  uczniom w osiąganiu sukcesów.

Całość obchodów DEN zakończyła się odśpiewaniem przez uczniów klasy 2 HOT radosnego „Sto lat”.