targi-ksiazki-logoJeżeli lubicie czytać, jeżeli chcielibyście spotkać swoich ulubionych autorów, kupić ich książki i zdobyć autografy, zapoznać się z nowościami i bestsellerami wydawniczymi to zachęcam Was do wyjazdu na 20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach od 27 do 30 października 2016 roku.

W dniu 28 października, o godzinie 13.00 planowany jest wyjazd chętnych uczniów ZSE do Krakowa. Będziecie mogli spotkać się m. in. z dziennikarzem Bogdanem Rymanowskim, aktorką Ilona Felicjańską czy znanym pisarzem Andrzejem Stasiukiem. Jeżeli interesujecie się komiksem to czekają na Was warsztaty prowadzone przez Rafała Szłapa i spotkanie z rysownikami adaptacji komiksowej książki Zbigniewa Masternaka pt. „Nędzole”. Gościem honorowym tegorocznej edycji Targów jest Izrael, więc jeżeli jesteście ciekawi historii i kultury tego kraju to serdecznie zapraszam Was do Krakowa. Bilet wstępu kosztuje 6 zł.

Szczegółowy program możecie znaleźć na tej stronie  lub na facebooku.

Wszelkich informacji udziela Pani Magdalena Korzycka. Zainteresowani proszeni są o kontakt do 22 października 2016 roku.