Siatkarki ZSE z pamiątkowym dyplomem oraz pucharem za zajęcie 2 miejsca.

Siatkarki ZSE z pamiątkowym dyplomem oraz pucharem za zajęcie 2 miejsca.

W dniu 12.12.2016 r. odbyły się miejskie zawody w piłce siatkowej dziewcząt. Gospodarzem turnieju był Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu. W zawodach wzięło udział 7 drużyn.
Poziom zawodów był bardzo wysoki. Nasze dziewczęta rozniosły rywali grupowych i wygrały 2:0 z Zespołem Szkół nr 1 w Nowym Targu oraz z Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu.

Następnie w finale, po widowiskowym meczu, uległy jednak siatkarkom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Nowym Targu i tym samym z drugiego miejsca awansowały do kolejnego etapu rozgrywek.
Trzecie miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu, czwarte miejsce – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu, a na kolejnych miejscach ex aequo uplasowały się drużyny z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Nowym Targu, Zespół Szkół nr 1 w Nowym Targu oraz Prywatne Szkoły Średnie w Nowym Targu.

Gratulujemy!!!

Siatkarki ZSE

Drużynę ZSE reprezentowały:

Aleksandra Czaja, Karolina Wilczek, Karolina Bandyk, Maria Tomas, Dominika Spiszak, Magdalena Maciasz, Magdalena Markowicz, Paulina Kubicz, Joanna Jaworska, Patrycja Szaflarska, Weronika Możdźeń, Martyna Pitoń

Opiekunem drużyny była pani Kinga Kasprzak.

Miejskie Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt